Bizi Arayın +90 546 285 17 05
Bize Ulaşın info@klinikglobal.com.tr
Title Image

Venüs Gamzesi

Anasayfa  /  Venüs Gamzesi
Venüs Gamzesi

Venüs Gamzesi Nedir ve Kimlere Uygulanabilir ?

Estetik ve çekici bir gamze hem kadın hem de erkeklerin ilgisini çeker. Özellikle bel bölgesindeki “Venüs Gamzesi” olarak adlandırılan gamze; kişiyi olduğundan cazibeli, alımlı ve ilgi çekici kılabilir. Son yıllarda daha kıvrımlı bir görünüme kavuşarak güzel görünmek ve kendini iyi hissetmek isteyen kadınlar, bu estetiğe küçük bir operasyon ile sahip olabiliyor.

Venüs Gamzesi Nasıl Yapılır ?

Venüs gamzeleri, poponun üst kısmı ile belin birleştiği bölgede bulunur. Venüs gamzeleri hastanın vücut yapısına göre değişebilir. Bel bölgesi arkası veya kalça arkasında doğal bir kıvrım arzu edenler için, kalçadaki orta hattın iki yanından hastanın istediği yere işaretlenerek yapılır. Daha sonra o bölgede 2 mm bir kesik açılarak, içindeki yağ alınır. Yağ, derinin altından alındıktan sonra o bölgede çukurluk oluşur. Hastanın talebine göre çift taraflı ve simetrik çukurlar oluşturulabilir.

Venüs Gamzesi İşlemi Ne Kadar Sürer ?

Venüs gamzesi ameliyatı, lokal ya da genel anestezi altında vaser liposuction yapılır ve yaklaşık 30 dakika sürer.

Hasta operasyon sonrası evine veya işine hemen geri dönebilir.

Klinik Global , misafir hasta memnuniyetini ön planda tutarak , “Sağlıklı ve Huzurlu Bir Yaşam ” sloganıyla Türkiye ve Dünya’da farklı bir sağlık anlayışıyla Kişiye Özel Sağlık Danışmanlığı ve Sağlık Turizmi ile yola çıkmıştır.

%d blogcu bunu beğendi: