Bizi Arayın +90 546 285 17 05
Bize Ulaşın info@klinikglobal.com.tr
Title Image

Invisalign Tedavisi

Anasayfa  /  Invisalign Tedavisi
İnvisalign Tedavisi - Şeffaf Diş Teli

Invisalign nedir?

Invisalign neredeyse görünmeyen çıkartılabilir seri şeffaf ayarlı plaklardan oluşmaktadır. Bu plaklar iki haftada bir sıradaki seri ile değiştirilir. Sadece sizin için ve sizin dişlerinize özel üretilen plaklar değiştirildiğinde azar azar, her hafta hareket eder. Doktorunuz tarafından belirlenen final pozisyonlarına düzelerek ulaştığında tamamlanmaktadır.

Align Technology ‘nin ClinCheck yazılımının gerçekleştirdiği sanal tedavi planı tedavi boyunca dişlerinizin gerçekleştireceği hareketleri göstermektedir. Böylece baştan sona dişlerinizin, tedavi sonunda nasıl görüneceğini incelenebilmektedir. kKişiye özel, şeffaf plaklar, ClinCheck yazılımı sayesinde sizlere özel olarak üretilmektedir.

Invisalign tedavisi, diğer tedavi metotlarına göre ortalama tedavi süresi kısa olduğu gibi görsel ve kullanış açısından her zaman ön planda durmaktadır.

Neden Invisalign Tedavisi ?

Invisalign tedavisi herhangi bir yakınma veya sıkıntı vermeksizin, basit ve kolayca günlük hayatınızın bir parçası olur. Ağız iritasyonları  için endişelenmete gerek kalmaz çünkü Metal teller veya braketler yoktur.  Plakların kullanımı çok rahattır ve yerken, içerken, dişlerinizi fırçalarken, diş ipi kullanırken kolaylıkla çıkartılabilirler.

Invisalign tedavisi herhangi bir yakınma veya sıkıntı vermeksizin, basit ve kolayca günlük hayatınızın bir parçası olur. Metal teller veya braketler yoktur, bu nedenle ağız iritasyonları için endişelenmeye gerek olmaz, alignerların kullanımı çok rahattır ve yerken, içerken, dişlerinizi fırçalarken, diş ipi kullanırken kolaylıkla çıkartılabilirler.

Invisalign’ın gülüşleri değiştiren olağanüstü yöntemi sayesinde tedavi gördüğünüzü neredeyse farketmezsiniz. Invisalign alignerları transparan olduğu ve takıldığında farkedilmesi zor olduğundan hiç sıkılganlık duymadan dişlerinizi düzeltmenizi sağlayacaktır ve önemli bir toplantınız veya katılmanız gereken bir davet olduğunda o kısa zaman aralığı için her zaman alignerları çıkartabilirsiniz.

Uyum Sağlamak Çok Kolay !

Kolayca günlük hayatın bir parçası olan Invisalign, herhangi bir yakınma veya sıkıntı vermemez. Metal teller veya braketler yoksun ve rahat, bu sebeple ağız iritasyonları için endişelenmeye gerek kalmaz. Plakların kullanımı çok rahattır ve yerken, içerken, dişlerinizi fırçalarken, diş ipi kullanırken kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Gülüşünüzü değiştiren Invisalign olağanüstü yöntemi sayesinde tedavi gördüğünüzü neredeyse farketmezsiniz. Şeffaf Diş teli olarakta bilinin Invisalign plakları, transparan olduğu ve takıldığında farkedilmesi zor için hiç sıkılganlık duymadan dişlerinizi düzeltmenizi sağlayacaktır. Önemli bir toplantınız veya katılmanız gereken bir davet olduğunda o kısa zaman aralığı için dilerseniz plakları çıkartabilirsiniz.

Invisalign Fiyatları

Invisalign Fiyatı en çok merak edilen konudur. Ancak malesef siz bir Invisalign eğitimli doktora gidip ilk muayenenizi olana kadar bu sorunun kesin bir yanıtı bulunmamaktadır.

%d blogcu bunu beğendi: